Motorový rozběhový kondenzátor 10uF 450V I150V610K-G10
Kód: 102060336Detailní popis produktu
Motorový rozběhový kondenzátor MIFLEX I150V610K-G10
Tento běhový kondenzátor od společnosti MIFLEX Solutions je určen pro spolehlivý chod jednofázových elektromotorů v domácích spotřebičích i průmyslových aplikacích. Díky své konstrukci zajišťuje stabilní provozní parametry a dlouhou životnost zařízení, kde je vyžadována přesná kapacita. S kapacitou 10 uF (odpovídající 10000 nF) se jedná o standardní komponentu pro široké spektrum pohonů.
Součástka je navržena pro náročnější elektrotechnické aplikace s důrazem na bezpečnost a stabilitu. Při instalaci oceníte kompaktní rozměry, které usnadňují integraci do stísněných prostor motorových skříní.
- Kapacita: 10 uF
- Pracovní napětí: 450 V AC
- Délka: 65 mm
- Průměr: 35 mm
- Tolerance: ±10 %
- Montáž: bez šroubu
Pokud si nejste jisti výběrem správné hodnoty pro váš konkrétní projekt, neváhejte se na nás obrátit. Jako odborníci v oboru elektrosoučástek vám rádi pomůžeme s technickým dotazem, aby vaše oprava či konstrukce proběhla bez komplikací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Běhové a rozběhové kondenzátory |
|---|---|
| Kapacita (uF): | 10 |
| Kapacita (nF): | 10000 |
| Pracovní napětí (V): | 450 AC |
| Délka (mm): | 65 |
| Průměr (mm): | 35 |
| Tolerance (%): | ±10 |
| Montáž: | bez šroubu |
| Životnost: | 10000h |
| Rozsah teplot: | -25÷70°C |
| Výrobní společnost : | MIFLEX Solutions Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Grunwaldzka 3, 99-300 Kutno, Poland |
| E-mail : | info@miflexsolutions.com |
